Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tothmatee

    csendes tag

    válasz viktorhu #101959 üzenetére

    Sziasztok!

    Már jó pár napja eléggé rossz a vodás netem((Debrecen) olvastam, hogy valakinél több napja nincs is net a városba) jött ki a vodafone-tól szerelő is megnézni viszont ő nem talált hibát és azt mondta, hogy valószínűleg zajosodás volt a koax kábelben és az okozhatta... sajnos én akkor nem voltam otthon így nem tudtam tesztelni a netet, de amint hazaértem teszteltem és egy fokkal tűrhetőbb lett, de közel sem olyan mint amilyennek lennie kéne..
    Igazából az a problémám, hogy egy 500 megás csomagban vagyok és speedtesten ha tesztelem a szerverek 95%-ban 2-15 megáig megy fel a letöltési sebesség (Ezelőtt kb. minden szerveren megvolt a 450-500MB/s) viszont ami a voda oldalán van "Sebességmérő" ott eléri az 500MB/s-et és ami érdekes, hogy a speedtest által teszteli a netet a vodás oldal alul jelzi, hogy "Budapest Vodafone Magyarország" szerverén futtatja a tesztet, viszont ha én ezen a szerveren lefuttatom a speedtest oldalán ott szörnyű eredményeket kapok..
    A feltöltésem és a pingem az változatlan (olyan mint amilyen ezelőtt is volt mikor még rendesen működött) viszont a letöltés elég sok helyen rossz.. Oldalak betöltésén is tapasztalom pl a google gyorsan bejön meg 1-2 oldal viszont van ami katasztrófa (többség) és több percet igénybe vesz amíg történik vele valami.. Böngészőn belüli letöltésnél vagy Steam-ről ha töltök valamit akkor egyszer tölti 50MB-al egyszer pedig 200kb-al :F
    Játékok alatt pedig iszonyú nagy pocket lossom van ahol kiesik a hang sokszor stb..
    Valami gond van a vodánál amit még ők sem tudnak, hogy mi lehet az vagy csak szimplán rossz a szolgáltatás? Esetleg valami megoldást vagy tanácsot ha tudna valaki adni azt megköszönném! :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák