Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • akosar

    tag

    Sziasztok!

    Amennyiben mostanában jár le a hűségetek a UPC-nél, ne legyetek restek kicsit "pofátlanok" lenni.

    Megkerestek ajánlatukkal, hogy a jelenlegi bazi kedvező csomagomat megtarthatom, plusz 2k felárral. (mondtam magamban egy cifrát...)

    Viszont a területünkön a T is szolgáltat, így megemlítettem az ügyintézőnek, hogy megkeresett egy T-s üzletkötő egyik nap, és ugyanazt a csomagot (gyorsabb nettel) ajánlotta, 300 Ft-al olcsóbban. Természetesen a váltás nem ér meg nekem egy csomó macerát, de plusz 2k 2 évre vetítve már durván 50k, így számomra racionális döntés lehet a váltás...

    Változatlan áron, de jobb feltételekkel (gyorsabb net) maradok.

    Na az ügyintéző ennek hallatán érezhetően stílust váltott, és elkezdett azonnal jobb ajánlatot keresni. :D (Még rá is kérdezett, hogy pontosan ki, és mikor keresett meg...)

    Na ekkor indult el a piacozás. :D :D :D (nekem a gyorsabb net kell csak, tv-t nem nézek nagyon, nem kell a gold csomag, mert csak sportcsatornákat, és HBO-t nézek)

    Régi csomagom:

    - Fiber Power 60
    - Digital Bronze TV
    - Alap telefon (nincs is készülékem)
    - HD opció
    - ingyen HBO (a korábbi hűségemért) :D

    havidíj: 8490 Ft

    Új csomagom:

    - Fiber Power 240 (Pedig én csak 120-ra akartam feltornázni, de ha adják, fogadd el XD )
    - Digital Bronze TV
    - Alap telefon
    - HD opció
    - ingyen HBO továbbra is. (HBO, HBO 2, HBO comedy)

    Havidíj szintén: 8490 Ft (2 év)

    Igen, tudom a Digi olcsóbb, (habár HBO-val nem biztos...) de az itt nincs, nem is bánom, mert 5 éve vagyok UPC-s, és eddig csak 2x fél napot nem volt net. Mindig, minden pöpec.

    Ugyanez a csomag új ügyfélként összeollózva lett volna kb 14k, szóval jól jártam.

    Jó tanács: Ha más is szolgáltat a területeken, ne felejtsétek el megemlíteni hosszabbításkor, ha ajánlottak, reklámoznak kedvezőbb csomagot. :)

    [ Szerkesztve ]

  • akosar

    tag

    válasz air #68860 üzenetére

    Én 8 éve vagyok ügyfél, minden szerződéshosszabbításkor azt játszom el, hogy a címemen x szolgáltató is szolgáltat, és egyik este becsengetett egy ügyintéző, hogy xy csomagot TV-vel, internettel megkapom x Ft-ért. Szóval ha lejár a hűség, váltok. itt te találsz ki valami tetszőleges dolgot, úgyse tudják ellenőrizni. Így már más az alku pozíciód, hiszen közlöd, hogy te ennyiért is megkapod ezt. Persze nem szabad irreálisnak lenni, de ilyen -50% elérhető. Én 500 megabitért, legnagyobb HD tv csomag + HBO max pack fizezek 5k-t.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák