Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyroc

    csendes tag

    válasz kabelmania27 #88467 üzenetére

    Szia!

    Azért örülök, hogy az írásom elérte pár ember ingerküszöbét. Router lesz mögötte, viszont teszt jelleggel kihasználtam a képességeit, egész jól működött, egészen idáig. Overwatch közben elment a net. A router nem elérhető, felszaladok, látom bootol... megvártam, eszközbe beléptem, online idő 10 perc. Szuper... újraindult valamiért. Lehet frissítettek? Majd Overwatch újra, ismét megszakadt. Na hívtam őket, ügyf. szolg. azt mondja, hibásan ad át valamit. Menjek a routerhez, nyomjam 40 másodpercig a hátulján lévő gombot egy hegyes tárggyal (nem mondja mit csinálok ezzel). Kérdezget a ledekről, mi hogyan villog... Én meg rákérdezek, hogy ez most egy gyári reset ami töröl minden beállítást? Erre azt mondja igen. De EZ EZZEL JÁR. Ez a normális. Mondom szerintem az lenne a normális, ha üzemszerűen működne, és nem kellene így gyárira resetelni a routert. Azt mondta, visszaállíthatja az előző beállításokat. Mondom köszi nem kell, megoldom.... (az már csak a hívás után jutott eszembe, hogy mi alapján is állította volna vissza? adjam meg a wifi/eszközjelszavakat telefonon, vagy tárolják a konfig biztonsági másolatát benne a jelszavaimmal?)
    Viszont a legfontosabb kérdés:
    Ha modem módban lett volna, vajon ez a hiba jelentkezett volna? Ez valszeg örök rejtély marad, mindenesetre lesz saját router, aztán ha problémás marad, visszamegy a 3208-as Cisco amit még nem adtam le nekik...

    //Egy furcsaság mindenesetre van a dologban: az ügyfélszolga a resetelés közben megyjegyzi nekem, hogy volt ma már egy hibabejelentés erről a címről 13:00-kor. Mondom az lehetetlen, vidéken voltunk a hétvégén, egészen estig. Aztán mondja, hogy volt 31-én is egy hibabejelentés. Megkérdeztem ki jelentett és mit, nem tudta megmondani. Ketten lakunk itt, egyikőnk sem telefonált. Megkérdeztem azt is, nem-e összekeverték az előfizetésemet valakiével, azt mondta nem. Ennyire káosz van most a Vodánál, mióta átvette a UPC-t? Na mindegy, ez csak egy kis szösszenet... hab a tortára. :) //

Új hozzászólás Aktív témák