Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • trassher

    addikt

    válasz kabelmania27 #69412 üzenetére

    Köszi! Hálózat állapota menüpontban milyen értékeket keressek mert azok az adatok számomra nem mondanak semmit.

    Redmi Note 7

  • AtHoS

    nagyúr

    válasz kabelmania27 #69412 üzenetére

    Ha otthon leszek megnézem az osztókat, milyenek kerültek bele a kábelrendszerbe, ugyanis 2 helyen került osztásra. Az első osztóról a ház alsó szintjére vitték a TV-hez, illetve dobták tovább a modem felé, majd a modem előtt ismét egy ilyen osztás történt a Modem felé+a modem mellett lévő TV-re.

    "ez a modem tud több frekin 50 felett adni. Régebbi modemek 51,9 felett nem tudnak négy feltöltési csatornán adni.
    Nálunk is egy kettes osztó után 51 az adási értékés nincs gond a nettel. UPC heldesk ügyintéző szerint 52 alatt megfelelő az érték"

    Ezt most azért írtad, mert CB a modem/router nála?

    Vitték tőlem a Cisco modemet és helyette bekerült a "hírneves" ConnectBOX, tehát ami értékeket bemásoltam, az ugyanúgy CB, mint amire írtad a kiemelt részt (jelenleg router módban üzemel). Szóval nálam is rendben lenne így a feltöltés 51-es szintje?

    Kérdeztem a szerelőket, hogy mi a menete annak, hogy a Cisco modem nálam maradjon? Náluk cserére volt írva, így állításuk szerint nem tudják megoldani, hogy nálam maradjon a régi Cisco, mert el kell vele számolniuk. Említettem, hogy akkor majd neten veszek egy ilyet és beregisztrálom, amire kapásból mondták, hogy nem fogom tudni megoldani, de azért rákérdeztek hogyan is szeretném a regisztrációt kivitelezni. Mondtam, hogy van UPC-nek egy aloldala, amire ügyfél azonosítóval lehet belépni...erre kapásból mondta is, hogy prov.chello.hu és bólogatott, hogy hát igen, úgy OK, tényleg megoldható.

    [ Szerkesztve ]

    read-only mode on the forum

Új hozzászólás Aktív témák