Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ArthurShelby

    addikt

    válasz mlinus #59930 üzenetére

    Nekem van compalom és cisco-m (epc3212) is, így van összehasonlítási alapom. A saját véleményem az, hogy pl ping-elésnél gyakoribb az 1-2 magasabb kiugró érték a compalon. Ez jobban kijön router módban, mint modem módban. Az oka szerintem az intel puma 6 chipset.
    Illetve a compalban még azt nem szerettem, hogy ha hiba volt a szolgáltató részéről, és az értékek leromlottak, akkor resetelni kellett, hogy elérjem a bejelentkezési felületet (hogy megnézzem, milyenek az értékek).
    A compal több csatornát tud, de nálam a 240 stabilan megy a cisco-val is.

    A boxoknál meg azért van cisco fétis, mert 2 tuneres. Szóval tudsz felvenni valamit, és közben mást nézni. Igaz nem a leggyorsabb eszköz, és nem néz ki ma már modern-nek a felhasználói felülete. És már egy-két embernek gondja van vele.
    A horizonbox meg egy agyonpromótált cucc. 1 tuneres, új a felhasználói felület, lassú, az interaktív funciókat tudja, de nagyon lassan. Igazából egy gyenge (olcsó) hardver, amit próbálgatnak szoftveres optimalizáció útján javítgatni (de szvsz ez kicsit olyan, mint sz*r-ból várat építeni).
    Mindkét készülékből várjuk, hogy jöjjön a váltás (és reméljük, hogy jobb lesz).

    [ Szerkesztve ]

    A rosszban mindig van valami megtévesztően jó, különben nem választanánk a rosszat

Új hozzászólás Aktív témák