Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ΞΔGLΞ

    nagyúr

    válasz csabi63 #41787 üzenetére

    Annyit azért megosztott velem, hogy nálunk a HD adásokra nincs igény.

    Persze, pedig van rá igény, csak éppen kevesen jelzik ezt. Sőt én direkt azért fizettem elő a GOLD-ra és 3 készülékre pluszban a HD adásokra, mert csak erre van igényem. De sajnos a többségnek, elég a trágya SD adások tömkelege, és inkább azt nézik, hogy mennyi csatorna van egy adott csomagban. Tehát a mennyiség nagy fölényben van a minőséggel szemben.

    Engem az SD szinte már nem is érdekel, az egyik kedvencekbe beállítottam az összes elérhető huszonvalahány HD csatornát, a többit alig, vagy egyáltalán nem nézem. (Ami így már, azért elég drága havonta.) Kivéve a Discovery(ke)-t, ami eléggé szánalom, hogy egy ilyen nívós csatorna gagyi sd-ben megy, ezt egyszerűen rossz nézni egy FHD tv-én, főleg egy UHD képes tv-én néznek ezek ki úgy, hogy legszívesebben lehánynám. Hiába a felkonvertáló elektronika, egy SD-nél már semmit nem ér. Sőt inkább rosszabb.

    Egyébként nincs semmi hír, hogy a HD adások kínálata esetleg tovább bővülne?
    A fentiekhez még annyit, hogy az Mindig Tv és erre épít, - olyan kártyám is van -, ami ott HD adás, az csak az alap ingyenes királyi gané adások... :U

Új hozzászólás Aktív témák