Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Zitronensaft #26306 üzenetére

    Én senkinek semmilyen jogát nem kérdőjelezem meg, amihez nekem megvan itt a jogom, ahhoz nyilván másnak is, ugyanakkor amit leírtam, azt továbbra is helytállónak tartom! Nem hiszem, hogy bárkinek bármi köze lenne ahhoz, hogy én szeretném, ha az analóg szolgáltatás a lehető legtovább elérhető maradna, és ezt akár itt is leírom! Ez egy nyilvános fórum, van aki horizont követel itt már két éve, van aki 500-as netet akar hónapok óta, nekem meg jó volt úgy ahogy volt az egész, sőt igazából jelenleg is jó, mindössze a wi-free-t nem akarom, és ennyi! Mi ezzel a gond? Az, hogy esetleg eltérnek az egyes előfizetők igényei, azt neked kell a legjobban tudni, és nyilván mindenki a maga érdekeit védi, akár itt is, habár ezzel sokra nem megy, mert a UPC úgyis szarik rá, hogy itt, vagy más fórumokon, ki és mit irkál össze!

    Vagy csupán azért, mert nekem az analóg adás minél további fenntartása az érdekem és a célom, kussoljak csendben a sarokban, és ne is írjak ide semmit, mert ide csak akkor írhatok, ha én is 500-as netet és horizont akarok?

    A felsőbbséget sugárzást meg inkább ne feszegessük...

    htc07
    Továbbra sem értem, hogy 120-adszori leírásra sem érted, hogy nekem nincs technikai jellegű bajom a wifree-vel? Ennek legfőbb oka, hogy nálam nincs wifree! Én csupán azt írtam le, amikre mások panaszkodtak itt a wifree kapcsán...

    Igen, én továbbra is a szolgáltatással kapcsolatos nem létező, illetve késői kommunikációt sérelmezem...

    De mindegy, a téma részemről is lezárva!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák