Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeoPhoto

    tag

    válasz TIT #22386 üzenetére

    Nem tudom, engem évente felhívnak különböző ajánlatokkal, igaz lehet az az oka, hogy még mindig keveset fizetek nekik, és továbbra is analóg tévét nyomok (minek fizessek havi ezrest a conax kártyáért, ha nem is nézek tévét?).
    Telefont is azért köttettem be, mert 500Ft-al olcsóbb lett tőle a csomagom :) Első dolgom az volt, hogy letiltottam minden kimenő hívást, a rokonok tudnak csörögni, de mi meg Voip előfizuval ingyen hívunk minden vezetékes számot kb az egész világon.

    A legutóbbi hívásuk talán 3 hónapja volt, akkor próbáltak rám sózni még pár dolgot, de nem sikerült. Viszont elfogadtam újabb 2 év hűséget, és kaptam vagy 150Ft kedvezményt...így viccnek hangzik, de mivel csak a netet használjuk szinte ebben a környéken nincs alternatíva, azaz Digi nincs, az meg hogy ADSL legyen szóba sem jöhet nálam.

    Nem mondom, hogy a legjobbak, lehet, hogy csak nekem alacsonyak az igényeim, de eddig 10+ éve elvagyok velük, elég a 30M net, amit akarok azt le tudom szedni ezen is. Persze bírnám, ha kódolatlan lenne a digitális adás, meg Digi sebességét hoznák ezen az áron, de realista vagyok, meg azért van kisfogyasztású gépem, hogy napközben leszedje ami estére kell :D

Új hozzászólás Aktív témák