Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tido

    aktív tag

    válasz gduck #19920 üzenetére

    Hát max letöltésben. Fényképek miatt én is szoktam nagyobb anyagokat mozgatni, sőt van mikor két hely között is mozgatnom kell( lakás - szülők ). Akár képek akár dokumentumok, akár filmek [értsd: vágott anyagok] bár utóbbi azért ritka. De amikor a cloud időszakában élünk, biztonsági mentések korát éljük, akkor miért lenne olyan nagy óhaj a feltöltési sebesség?!
    Nekem is volt 56k-s modemem.. tény hogy más, hogy most egy HD film jön le 10 perc alatt, nem pedig egy mp3 szám, de azóta a sebességnövekedésnek köszönhetően változott a kultúra is: akkortájt nem lehetett volna youtube, spotify, google drive.. A technológia fejlődik, de azért ne menjünk már vissza oda, hogy régen mennyivel roszabb volt a helyzetünk -> igazad van, de akkor mások is voltak az igények...

    [ Szerkesztve ]

    UPC 300/20 + Synology DS418play + RB2011UiAS-2HnD

  • facan

    tag

    válasz gduck #19920 üzenetére

    Nem olyan régen még szakadozós ADSL kapcsolatra tudtam csak előfizetni (míg ADSL1 volt addig egész használható volt, de akkor is max 5mbit letöltéssel, messze lakunk a központhoz, mikor bejött az ADSL2 akkor őrület volt netezni, óránként akár 90-szer! is képes volt megszakadni), na ehhez képest a UPC internetje felüdülés, maga a kánaán! :)
    Hiába szóltam T-nek hetente többször, fél éven keresztül nem történt semmi!!!! Ekkor jött a UPC és azonnal váltottam amint lehetett. Szvsz az első között voltam akik új szerződést kötöttek a UPC-vel 2011 nyarán. (a régi Fibernetes ügyfeleket automatice átvették) Kicsit sírt a T, ajánlottak díjkedvezményt, de esélyük sem volt. :P

    Még jó hogy a leggyorsabb csomagra fizetek elő ami létezik :)
    Alig várom mi lesz, milyen újdonságok lesznek, mennyi lesz a feltöltési sebessége a következő csomagoknak. Ha kihasználom, ha nem (az idő nagy részében nem szoktam :) )
    A forgalmam olyan 6-700GB/hó, szerintem nem vészes.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák