Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cocka

    veterán

    válasz balazs1956 #131322 üzenetére

    megpróbáltam a nyáron rögzített filmeket/sorozatokat visszanézni.

    Azt meg tudod mondani esetleg, hogy a nyárnak melyik hónapjában lettek rögzítve? Ugye nem júniusban? Mert akkor elvileg még minden OK volt, júliustól kezdődött ez a mizéria.

    nem lehet a látszólag ott meglévő felvett műsorokat visszanézni. Nincs lejátszó gomb.

    Vajon miért nem vagyunk ezen meglepődve?

    ez általános hiba, vagy csak Budapestet érinti,

    Általános, mert én országon belül szűk 200 km-rel arrébb lakok Budapesttől és ugyanez a hibajelenség. Ma pl. a 20-án rögzített cuccokat nem tudtam lejátszani. Az csak a mákfaktor része volt, hogy még volt műsorvisszajátszó. Ezért hetente nézek rá a boxszal, hogy mizujs és felveszem magamnak SSD-re.

    Mellesleg a műsorvisszanézős anyagoknál lehetne annyi eszük, hogy ne csak azt írják oda, hogy mennyi van még hátra a lejáratukig, hanem azt is, hogy milyen időpontban lett rögzítve. Mert gyakran szeretném tudni egy fel nem vett anyag műsorvisszanézős verziójáról, hogy mikor volt adásban. De mivel csak annyit írnak ki, hogy hány nap vagy hány óra van a lejáratig, így csak tippelni tudok.

    esetleges megoldást előre is köszönöm szépen.

    A vodkafonnak kéne megmozdítani a valagát az ügyben. Azért is fantasztikus ez, mert így, hogy mindent "felpréseltek" a felhőbe, az előfizető sajnos a szerverhibáknak ki van szolgáltatva.

    Eddig a hárításon meg a külföldre mutogatáson kívül érdemi javítás nem történt.

Új hozzászólás Aktív témák