Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mani8106

    junior tag

    válasz kezo0 #129048 üzenetére

    Tedd össze a két kezed. Mert hivatalosan iosen kuka félhivatalosan böngészőből dettó nem hivatalosan droidon is :DD :))

    Hol volt Gondor, mikor Nyugatvég elesett? - Ember akkor jöttünk ki a templomból

  • cocka

    veterán

    válasz kezo0 #129048 üzenetére

    Arra az olasz bicikliversenyre egyszer néztem rá, amikor megemlítetted. Pontosabban a műsorba nem néztem bele, csak hogy EPG-ben hogy néz ki illetve a keresőben és hát... magamfajta laikusként kapásból égnek állt a hajam tőle, hogy hogy lehet itt megtudni, hogy melyik "epizódban" kik és hol versenyeznek. Mert a leírások szerint mind kísértetiesen hasonló. Plusz mivel feltehetően más műsorokhoz képest a változatosság szinte 0, még egy fél perces jelenetből se biztos, hogy meg tudnám állapítani, hogy melyik rendezvény közvetítésén vagyok. :DDD

    Különben egy ilyen több részből álló bicikliverseny is tipikusan az a "sorozat", aminek folyamatosan rengeteg része van, de mivel mindig csak az adott pillanatban aktuális, így sosincs ismétlés, de ha van is, epizódnév vagy epizódcím nem nagyon van, legalábbis olyan, amiből egyértelműen megállapítható, hogy mi van benne. Ezt a fajta műfajt igazán sorszámozhatnák. Mert pl. Géniuszt is néztem, azt ugyan ismételték, de ott is valami km hosszú karaktersorozat volt a "megkülönböztető" jelzés, ami nem éppen felhasználóbarát.

    Azt értem, hogy a port.huról veszik át az EPG tartalmát, de azt nem ellenőrzi senki? Mert még egy normál sorozatnál is millió hiba van/volt már. Kivételesen nem technikai, hanem tartalmi.

    Pl. EPG rosszul írja az évadot, ugyanazon évadon belül másik évad részeit is leadják. Rossz a leírás, jó a leírás, de rossz a cím. Nem az elejéről (legfeljebb -10 perc) indul a cucc. Megjelenik egy új évad, aztán eltűnik stb.. Volt olyan, hogy az átlag reklámokkal tűzdelt 1 órás visszanézhető anyag 3 órás volt. Mondom és amikor vége az ominózus műsornak a maradék 2 óra még miről szól? :DD

Új hozzászólás Aktív témák