Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz MR!! #1242 üzenetére

    Marad 30, mehetsz feljebb ha szeretnéd, ha lejárt a hűség vissza mehetsz 25megásba. (ezt ajánlom neked ha nem akarsz új routert venni)
    Max azt a sárga szinű osztót cserélném ki utolsó linkes képen és a rajzon a harmadik osztó helyére megpróbálnék egy aszimmetrikus osztót ami tapba 6decibelt csillapít, ezzel pár decibelt tudsz nyerni elvileg, ha nem jó a kép azon a tévén ami ott van akkor vissza lehet tenni a szimmetrikust. Mondjuk fura hogy negatív a powerlevel, haveromnál 2 tévé hifi, digital gold van. A powerlevel ilyen 3leágazó után (leágazók egymásba in-out vannak kötve), modem 3ik leágazó tap kimenetébe van kötve. Amikor áthelyeztük a netet a második szobába, hifit pedig az első helyre, elfelejtettünk másik osztókat venni, így az egyik használaton kívűli leágazóval kötötem a láncba a hifit, a modemet is a leágazójával együtt vittük át a másik szobába.
    Power Level: Signal to Noise Ratio:
    Channel 1: 12.1 dBmV 41.8 dB
    Channel 2: 12.3 dBmV 41.5 dB
    Channel 3: 11.7 dBmV 40.6 dB
    Channel 4: 11.5 dBmV 40.9 dB
    Power Level:
    Channel 1: 39.2 dBmV
    Két elágazási helyen 2-2 leágazó van, ezt lesz kiváltva 1-1re így kevesebb toldás lesz, reményeim szerint pedig a jel nem lesz gyengébb, pl első helyen 2 leágazó helyett lesz egy kettes leágazó, második helyen pedig egy hármas szimmetrikus osztó szerintem jó lesz, de elképzelhető hogy mindkettő helyre kettes leágazó fog kerülni, csak ebben még dilemmában vagyok.

Új hozzászólás Aktív témák