Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kabelmania27

    Topikgazda

    válasz HofiZoli #1219 üzenetére

    Akkor én tudnék mesélni....
    Nekem a fibernetnél 1éves hűségidőután listaárat számláztak 2hónapig.
    Tv net és telefon is van tőlük, két hónapba is 25ezret kellet befizetni, aztán jóváírták.
    Akciós és listaár között van egy kis különbség pl tévé 4990 helyet 6666Ft telefonnál 690helyett 5ezer netnél 3110helyett 8333Ft
    Idén meg jött egy számla ugyanaz mint upcnél hogy lejárt a hűség továbbra kedvezménymes, felhívom hogy lejárt és szeretnék tévébe meg netbe is egy csomaggal visszábbmenni válasz listaáron visszamehetek... és autómatán meghosszabbították a hűséget, aztán kötöttem ügyfélmegtartóba jobb netet 100Ft al drágábbért tévé meg olcsóbb lett, de azért felháborított.
    Szóval a te esetednél is van sajnos durvább.
    Ha Fibernet előfizető lettél volna, nem akadtál volna ki ezen a hűséges témán :D
    Mennyiért kapod most a 120as netet?
    Diginél 80megabit a max net, upcnél 120 a max:D
    Általába hűségnylatkozattal lehet jó áron szolgáltatásokat igénybe venni a szolgálatóktól, diginél van hűségnélküli is de az csak társasházakba elérhető és pár városba kábelnetet is szolgáltatnak.
    Családi házas övezetbe 2 lehetőség van általába. Adsl ami lutri és felejtős, magas pingekkel és a kábeles.
    Azt is figyelmebe kell venni hogy egy családi házas övezetbe kevesebb előfizetőre lehet számítani mint egy panelházban. Viszont panelházban ott a távfűtés és a hő alapdíj amit kikell fizetni mindenképpen, ahol nem egyedi hőmennyiségmérés van , akár nyitva van a radiátor akár zárva fizetni kell télen a 25-30ezer Ft os számlát. Mindennek van előnye hátránya. Szerintem ki lehet bírni a családiházas övezeti árakat is fibenethez képest sokkal jobb. Nézd meg 5ezerért kapsz analóg bronze (sok helyen ez a full analóg kínálat) 25/1megát, és telefon bronze-t. Én 5ezerért kaptnék legkisebb tévé meg net (1megás) meg telefont. De az lehet én is megemlíteném a lemondást ha digi elérhető a házban, hátha adnák olcsóbban:D Bocs a hosszú hozzászólásért:D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák