Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KisDre

    senior tag

    Műholdas tévé csomag témában tudna valaki nekem segíteni?

    Jelenleg kb 6900Ft -t fizetünk havi szinten egy trió csomagra (vidanet), de a telefont nem használjuk, a net az gyenge, a tv csatornáknak meg kb felét nem is nézzük (én pl nem is tévézek de ez most más téma)

    A lényeg az, hogy maradnék vidanetnél ami a netet illeti csak feljebb váltva (olcsóbb a T-Home-nál: http://vidanet.hu/termekek/internet/kabelnet-10/ )
    S TV gyanánt meg UPC Direct Medium -ra gondoltam először aztán látván hogy a Light is milyen jó csatornákat tartalmaz (2db Viasat, meg a már kb alap retek és kettőtévé bár, egyedül ismeretterjesztő csatornát hiányolom), megérősebb lenne a Light csomagot.
    Szóval maga a kérdésem hogy a műholdas tv bekötésénél milyen költségek vannak? szerk.: Úgy értem egyszeri, mint a beszerelés stb. Vagy ha tegyük fel 1 éves hűséggel kötöm meg akkor elengedik esetleg?

    [ Szerkesztve ]

    KisDre.artstation.com

  • KisDre

    senior tag

    Üdv!
    Szeretném a segítségetek és tapasztalatotokat kérni.
    Jelenlegi kábeles trió (6900ft/hó) csomagot váltanék le, helyére az internetet ugyanattól - Vidanettől rendelnénk csak épp eggyel nagyobb csomagban, telefon kilőve.

    TV-re maradna max havi 3800ft/hó, nem kell sok csatorna csak a közszolgálatinál és alap duónál (tv2+rtl k) legyen több, s minél olcsóbb annál jobb, 2 hagyományos tévére.
    Két jelöltem van: a UPC Direct Light, és a DIGI Mini, bár inkább utóbbi felé hajlok szimplán annak hírneve miatt, a "közepes" csomagokat is néztem de az már nem lenne kihasználva.

    UPC Direct-nek milyen plusz költségei vannak illetve mit tanácsoltok? Milyen hátrányai vannak a műholdas TV szolgáltatásnak?

    KisDre.artstation.com

Új hozzászólás Aktív témák