Új hozzászólás Aktív témák

  • Gordiann

    őstag

    válasz kíváncsi #767 üzenetére

    A 2. dekóder 5k Ft egyszeri, és utána havi 500Ft.

    A HBO-t nem tudom, meg lehet-e oldani, de úgy tudom, hogy komoly összegekbe kerül ha nincs ismerős. De nem vagyok ebben képben.

    Hogy lehet-e 3 dekóder? Nem tudom. Jövő héten hozza a szerelő a 2.-at.
    Én fél hónapja vagyok előfizető. Előtte kábel volt, ahogy mondod. Mivel nálunk eléggé szar volt a kábelminőség, reggel még jó volt, este, amikor sokan nézték, akkor sistergett több adó is, meg hullámzott.
    Itt teljesen tiszta a kép. Egy 37''-os LCD tv-vel nézem. Távolról (3m) egész hibátlan a kép. Az lcd-tv ''hibája'', hogy nagy felbontás, és kicsit összemossa a kis felbontású képet, ezért közelről nem olyan éles, de ez egyedi hiba.
    Néha észreveszem az Mpeg2 tömörítésből adódó kockásodást, de nem zavaró nekem pl.
    A gyors jeleneteknél észrevehető, de elfelejti az ember, ha ilyen tiszta és egységes a kép.
    Az EPG nagyon tetszik jelenleg, eddig soha nem használtam ilyet, nagyon hasznos szoláltatás. Van egy guide, ahol tematikusan fel tudja sorolni, hogy egy bizonyos időben milyen pl. filmek, vagy milyen gyerekműorok vannak. Kicsit lassan működik, de ha lusta felkelni az ember, akkor egyszerű :)
    A több hangsáv nagyon jó. Több adónál is megvan. A hang általában angol/magyar/cseh. (de ez adókban különbözik természetesen.) Az Euronews asszem 5 nyelven nézhető :Y

    A felirat amit hiányolok viszont.... a HBO-nál ahol elvárná az ember sajnos nem szokott lenni magyar felirat, tehát ha hangot angolra teszem, akkor nincs hozzá felirat. :(

    De úgy összességében ajánlom. :)


    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák