Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • heihachi

    addikt

    válasz 2xar #50 üzenetére

    "Már ez a mostani generáció is tömegeket fog a konzolok felé tolni" aakik aztan latva a 30fps-t fordulnak is vissza :D

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • heihachi

    addikt

    válasz dannyl #137 üzenetére

    A hiba leginkabb a user oldalon van, mert a userek egy jelentos resze keptelen elviselni, hogy a jatekok legmagasabb beallitasa nem az o kartyajara meg procijahoz van kitalalva. A nagy felbontasu texturak nem azert vannak a jatekban, mert mindenkinek esz nelkul be kell kapcsolnia, hanem azert, amert van akinek 24 giga ram van a kartyajan. A legmagasabb raytracing bellitasok sem a kozepkategorias kartyakra vannak kitalalva, es lehetne sorolni a vegtelensegig. Olyat egy szoftver fejleszto sem fog tudni irni, ami a legmagasabb beallitasokkal elfut mindenen is, de megis kihasznalja az uj technologikat meg az ujabb kartyak erejet, es megfelel a mai kinezettel kapcsolatos kovetelmenyeknek.

    Ha valaki nem tudja elviselni, ha ultra helyett high beallitasokkal kell jatszania, az fogadja el, hogy penzt kell ra kolteni, meghozza sokat.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • heihachi

    addikt

    válasz proci985 #143 üzenetére

    Sajnos az van, hogy senkit nem erdekel, hogy szerintem ez oke-e. Sem a szoftver gyartokat, sem a hw gyartokat. A helyzet az, hogy lehetnek elvarasaid neked is meg nekem is, vannak is, meg van a valosag. A valosag meg az, hogy felsokategorias aron adjak a kozepkategorias kartyakat, a szoftvereket meg ugy irjak meg, hogy a legmagasabb beallitas az aktulis legerosebb hardweren eppen csak eldocog. A legmagasabb beallitasok a jatekok 99%-ban arra szolgal, hogy lehessen vele szep bemutatokat kesziteni a youtube-ra, es nem arra, hogy tenylegesen hasznaljuk. Hogy tetszik-e? Nem. De ezen en nem tudok valtoztatni. En azon tudok valtoztatni, hogy bemegyek a beallitasok menube, es a kartyam szamitasi kapacitasahoz, memoria meretehez, memoria sebessegehez, meg a tobbi gepben levo komponenshez igazitom a beallitasokat. Meg azon tudok valtoztatni, hogy elfogadom, hogy ez van, es nincs rahatasom, kihozom a maxot abbol ami van, es nem fogok a kardomba dolni, ha extrem helyett mediumra kell valamit allitani az egyik jatekban vagy high-ra a masikban. En azon tudok valtoztatni, hogy nem szaladok a boltba a megjelenes utan megvenni a legujabb kartyat, es ha veszek is valamit, akkor olyat, aminek a kepessegeivel tisztaban vagyok es aminek a kepseggei nekem megfelelnek. Mocsok sok penzbe kerul, igen, de mi mas lehetosegem van?

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

  • heihachi

    addikt

    válasz arn #163 üzenetére

    ps1-3-4-pro-5 ezek voltak nekem (illetve az 5 meg megvan). Viszont az 5 szamomra hatalmas csalodas. All a polcon, be se kapcsolom van hogy ket honapig se. Ami ott tnextgen az 30fps ami meg 60fps az nem nextgen kicsitse. Ezert vettem melle egy pc-t :D En ertem ha valakinek az igenyeit az kielegiti, de nem vagyok hajlando soha tobbet 30fps-el jatszani semmit.

    "Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

Új hozzászólás Aktív témák