Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PCProfessor

    aktív tag

    válasz - = Zk = - #247 üzenetére

    Én tört/steames verziót modoltam, gog-on is működik egyébként. Ott is lehet modolni.

    hahakocka: Van amelyik mod jobban leterheli a játékot, azok nagyobbak és fenntartottak, általában le van írva, hogy milyen beállítások mellett mennyi teljesítményveszteségre számíthat az ember. Egy csomó mod pedig optimalizál és teljesítményt növel. Pár ilyet, meg fixeket érdemes feltenni.

    flexxx2: Better vehicle handling, tpp mod, időjárás modok, appereance updates(mentésen keresztül), instant crafting, minimap, metro system, let there be flight stb... és még nagyon sok más mod javít a játékélményen. Nyilván ez a játékon belül mindenre vonatkozik, nem csak a grafikára.

    Nálam nagyon sok mod volt felrakva, itt is több száz mint skyrimben vagy falloutban. Amit benchmarkoltam előtte meg utána kb.15% teljesítményveszteség volt. RT med, dlss quality-n volt.

    Ennyit meg annyit tud a kártya(bizonyíték nincs), benchmark meg a Marson! Ettől meg attól JOBB, NAGYOBB TELJESTMÉNYT HOZ. (c) Userbenchmarkot linkelő gyökér| Sír a fogyasztás miatt, mert 300W-t eszik a kártya miközben 20x akkora teljesíténye van mint 10 éve

Új hozzászólás Aktív témák