Új hozzászólás Aktív témák

  • KopaszÁllat

    tag

    válasz bkiky #587 üzenetére

    Olyannyira gondold meg, hogy én tegnap éjjel feltettem a bitsettings-es 1.03-as verziót és most nem vagyok képes labelflash-t írni egy 16x Verbatim adatoldalára! :Y
    Bár az is lehet, hogy a fw. frissítéshez semmi köze a dolognak. :F

    Most éppen azzal szórakozom, hogy ugyanazt a labelflash tesztképet égettem fel egy NEC4571-es és 7173-as íróval, ugyanolyan 16x Verbatim +R-es korongokra.
    100%-os kontraszttal. Amíg a 4571-es sikerrel megcsinálta kb. 45 perc körül idő alatt, addig a 7173 kezdetben kiírta, hogy 22 perc múlva végez, majd felpörgette a lemezt, nekiállt írni, aztán ''ciccentett'' egyet, leesett a fordulat, majd pár másodperc múlva ''ciccentett'' mégegyet, aztán sárga háromszöges felkiáltójeles kis ablak, hogy ''az írás sikertelen!'' B.@.S.S.Z.A.+. !!! :W Szóval lemezt megnézve, kb. 8 mm-es kis gyűrű lett megírva a belső szélétől indítva.

    Aztán lehet, hogy az a baj, hogy az USB2 nem képes elég gyorsan tömni adattal ezt az írót és natív EIDE-ről ezzel a firmware-rel is jól pörkölne labelflash-t!

    Szerintem, ha csak nincs szükséged a konkrét extrákra, akkor csak gyári firmware-t tegyél fel! (Mondom én, aki eddig az összes íróját ''sz@rrá'' flash-eltem... ;] )

    Üdv, Kopasz
    -

    Ebben a blogban csak betépett felhasználók kommentezhetnek.

Új hozzászólás Aktív témák