Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #10 üzenetére

    Miért a 2a melegedett? Nem, ezt írtad is.

    Szerintem nem, egyáltalán nem ér el akkora teljesítményt, hogy feleslegesen paráztasd itt magad...

    Ne lásd ennyire negatívan a dolgokat. Mi a baj azzal, ha hosszú évekre elengedő teljesítményt kapsz?

    10% órajeltől nem fog elmelegedni a telefon... Sőt tennék rá azért egy kis összeget, hogy nem is fog. Amúgy nem csak OC :)
    Ha a CMF, amiben elavultabb magok voltak sem melegedett akkor ennek se kéne.

    Más az NPU is, illetve a GPU architektúrája is újabb. Számolóegység száma is több.
    A gyártástechnológia a 7350 és a 7200 esetében azonos, a TDP-jük pedig 6W.
    EGy 8300-asnál megérteném, ott már azért komolyabb teljesítmény jön elő.

    Ez egy tökéletes cucc lesz szerintem. Akinek meg nem kell, akkor ott a 2a, ami szintén egy jól élhető cucc. És az van neked. Hát akkor meg mi a baj?

    Nem is értem mi a gond...? Térjünk csak vissza erre a kazán témára akkor az első tesztek után... :)

    A másik dolog, én szívesen vennék Nothing-ot, de nekem kell egy aranyközép teljesítményben, a CMF tetszett, kamerában vevő vagyok a 2a Plusra, ha valamit újítanak ott is. Árban pedig még kérdés hova lövik be early bird-ben :D

    [ Szerkesztve ]

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #15 üzenetére

    Arról hol írtam ,hogy gyártásban lesz? :D

    Erről nem is írtam.

    A 7300-ashoz ennek nem sok köze van ,ezt megvitattuk már, és Te pont mondtad, hogy nem jó a nevezéktan. ( amúgy meg 2-3-4 éves SoC-k is még előkerülnek sokszor... )

    Ez a 7200-as "utóda" vagy nevezzük akkor jobb kihozatalának.

    Szerintem nem fog melegedni. :) De ha mégis kazán lesz, megkövetem magam!

    Rugózunk itt a semmin, a francnak állok én is bele ilyen semmitérő energiapazarló "vitákba"..

    Jön egy jó készülék, és azon megy a hiszti, hogy jajj erősebb lesz meg minek?
    Jesszus... Szórakoztassátok magatokat tovább kutorral :D

    Én ebből most kiszállok. :C

    [ Szerkesztve ]

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

  • Graphics

    Jómunkásember

    LOGOUT blog

    válasz TTomax #15 üzenetére

    A saját készüléked meg csak tudod mit is tud:

    "Viszont elég takarékos és nem is melegszik, a Nothing egy 3200 négyzetmilliméteres hőkamrát is beépített, hogy folyamatosan magas szinten tudja tartani a teljesítményt. "

    Esélyt sem adtak a melegedésnek, a 10% nem fogja elfűteni. Pont.

    [ Szerkesztve ]

    Black Shark Watch GT okosóra eladó, vadiúj bontatlan.

Új hozzászólás Aktív témák