Aktív témák

  • WildSeven

    tag

    válasz essexboy #1010 üzenetére

    3 hirdetésnél ami azt hiszem mindenki által elfogadottan nem üzletszerű kereskedés (pl megbontom a gépem és úgy szeretném eladni, ram, táp, proci, alaplap, ház, vga, hdd/ssd, monitor, ez önmagában 8 lenne minden üzletszerűség nélkül. És nem ritka hogy valaki igy szeretné eladni a gépét vagy egyéb dolgát. Az 5 up total nagyon gyenge ilyen formában, KEVESEBBET nyújt mint az eddigi oldal. Nem is értem hogy legaláb ennyit miért nem lehetett meghagyni hogy hirdetésenként napi 2 up. Eddig bazárok számára vásárolható volt kiemelés, az hogy ez a hétköznapi felhasználóknak akármilyen "apró" hirdetéshez alkalmazható, a felhasználók (eladók) TÚLNYOMÓ többsége ismét hátrányba kerül, ezen a téren is KEVESEBBET nyújt az új oldal. Az a tény, hogy nem lehet a hirdetéseket feladás ideje szerint rendezni egyszerűen visszataszitó, ismét egy hatalmas hátrány ami miatt tényszerűen KEVESEBBET nyújt az új oldal mint a régi. Az meg hogy minden egyes alkalommal 15-20 kiemelt hirdetésen kell átscrolloznom hogy normálisan válogathassak (mivel mindenhol az ember arcába vannak tolva) megintcsak minősithetetlen. Irreális előnyökhöz juttatja a fizető felhasználókat. Szomorú dolog hogy tetszik vagy sem, az oldal a Pay2Win kategória fele halad teljesen egyenesen és indokolatlanul nagy sebességgel. Csak nem értem miért kell annyira az ingyenességet hangoztatni, amikor ha ez az alap system marad (márpedig nem valószinű hogy ez változni fog ugye :) ) akkor a nem fizető felhasználóknak lényegében esélyük nem lesz eladni semmit.

    [ Szerkesztve ]

    EVGA 3080 Ti FTW3 Ultra / R5 5600X / Arctic Liquid Freezer II 240 / Corsair Vengeance LPX 32GB DDR4 3600Mhz / Gigabyte B550M AORUS PRO-P / 870 EVO 2TB + 1 TB / MP510 1TB / ADATA SX8200 2TB / Alienware 34" 21:9 / Corsair K70 / Logitech G Pro Wireless / iPhone 12 Pro / Apple Watch Series 6 44mm

Aktív témák