Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lazsnak

    tag

    Sziasztok Sracok!

    Nekem egy olyan kerdesem lenne, hogy abszolute szuz vagyok linuxba, de ma elhataroztam, hogy kiprobalom az ubuntu 12.10-et. Eddig csak windowst hasznaltam es van egy Lenovo s205 brazos netbookom, amin Win 8 futott de utaltam es leakartam cserelni es olvastam ezt a cikket igy elhataroztam ha ugyis megy a levesbe a rendszer elotte felteszem ezt es kiprobalom, ugy is csak tartalmat fogyasztok, netezgetek ezzel a geppel, minden masra ott az asztali.

    Egy szo mint szaz, soha nem lattam meg linuxot (ne ussetek nagyon legyszi :D ) es hat elso problemam az hogy nincs wifi, de mikor usbrol proba modban voltam telepites elott akkor volt, feltelepitettem most nincs. Sima halo van csak a wifi nem szuperal, erre megoldas? illetve valami jo kis oldal degeneralt kezdoknek mint en magam? (az is uj volt hogy valami google play/ app store szeru cuccal kell itt telepiteni)

    De legfokeppen a wifi problemamra kene megoldas, a wifi ledje nem is jelez vissza a hardveres ki/bekapcsolasra sem reagal.

    Elore is koszi a segitseget es iszonyatosan szegyellem magam a noob kerdesek miatt, de hat egyszer el kell kezdeni .

    Udv :R

    [ Szerkesztve ]

  • Lazsnak

    tag

    válasz fradi81 #4588 üzenetére

    ugyanezt a postot en is megtalaltam, es mint olvastad nincs a sracnak ra megoldasa mint hogy feltette a win 8at :D, en meg kuzdenek vele, de tok amator leven gondoltam hatha valaki tud valamit, hogyan kell pl itt drivereket telepiteni, mar ha letezik ilyen linuxon egyaltalan, de hat en ennyire nem ertek hozza, viszont mas is hasznalja a 12.10et lenovo s205on es nekik megy.... meg a proba uzemben is ment, ugy gondolom akkor elvileg nem kellene lennie akadalynak

Új hozzászólás Aktív témák