Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cigam

    félisten

    LOGOUT blog

    válasz hcl #41534 üzenetére

    Bár nem néztem mögé, de szerintem pont azt csinálja. Felteszi a Xubuntuval járó csomagokat, a Xubuntus konfig fájlokkal.
    A cikk végefelé (csak haladóknak), megmutatja hogyan szedheted le a Gnome-ot (ha éppen zavar a jelenléte).

    Azért ezt a parancsot még én sem merném kiadni:
    sudo apt remove nautilus gnome-power-manager gnome-screensaver gnome-termina* gnome-pane* gnome-applet* gnome-bluetooth gnome-desktop* gnome-sessio* gnome-user* gnome-shell-common compiz compiz* unity unity* hud zeitgeist zeitgeist* python-zeitgeist libzeitgeist* activity-log-manager-common gnome-control-center gnome-screenshot overlay-scrollba* && sudo apt-get install xubuntu-community-wallpapers && sudo apt-get autoremove
    Pl. a compiz-t használhatja az xfce is, ill. a Gnome programok is elszaladgálnak főleg úgy, hogy Xfce előtt Gnome volt rajt. Attól, hogy az ablakkezelőt lecseréled, még nem feltétlen kell a megszokott (Gnome-os) programokat is lecserélned. pl. a desktop-ot fotózó app egy praktikus dolog, és ha jól rémlik Xfce alatt alapból nem települ fel ilyen alkalmatosság.

    [ Szerkesztve ]

    Freeware, és akciós programok egy helyen https://www.facebook.com/freewarenews

Új hozzászólás Aktív témák