Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19482368

    törölt tag

    válasz iminet #714 üzenetére

    Mikire is be lehet telepíteni a geoip-t, csak izmosabb hw -kell venni, illetve ki egészíteni egy mikroSd-kártyával, és onnan be telepíteni. Nekem szimpi volt a miki is, faxa kis eszköz az is, és ha nem kapnám az áldást, simán el lennék vele. Én azért invesztáltam be, ezekre az eszközökbe.
    Legutoljára ezt a szépséget kaptam, PS Alert 1: Executable Code was Detected. Signature ET SHELLCODE Common 0a0a0a0a Heap Spray String From: 104.83.5.18:80. :D Kedves nem?
    Ezen a helyen még inkább szűkíteni tudnál a lehetséges veszélyt egy ilyen opcióval.
    Persze, meggátolni nem fogom sose, csak csökkenteni tudom. Sajna olyan szinten van szétbarmolva az egész internet, hogy csak csökkenteni tudod a potenciális lehetőségeket. Na meg az impotencia, ami Magyarországon van ilyen téren. Ezért szoktam hátra esni a széken, amikor cégek egy kis all-in-one eszközre biza a céges adatforgalmat. stb...
    Vissza kanyarodva, szerintem az egyik legjobb termékek a piacon a UBNT termékek, ami lakossági szintet is lefedi. Mindez relatív megfizethető, ás átlátható, és egyszerű felületetett kap az ember.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák