Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz bon #11911 üzenetére

    Hát az nagyon végső megoldás lenne, mindig szenvedtem ha gond volt a rendszerrel és újra kellett rakni. Az UDMPRO-nál már kétszer előfordult, hogy bár a rendszer ment (wifi, net, minden), mégsem volt elérhető a rendszer felülete amolyan befagyás volt. Ilyenkor órák amíg én a tudásommal helyrerakom.

    #11909user12
    Kábel rágás nincs, azt megnéztem, egyébként az első kamera 2 méterre van a switchtől.
    A másik 4m másik helyiség. A felületen a portoknál látom, hogy be vannak kötve és 3,3-3,4w a fogyasztás pillanatnyilag (tegnap belenézegettem).

    #11910DJ. Ru$y
    Szóval biztosan valami az UDM-el lesz, mert ha el is indul a Protect, belépek, pár másodpercig írja a kamrákon a Power lost-ot a kép helyén, aztán leáll és átküld az OS Settingsre. Ott meg csak Start alatt megy a vonalka...

    Írtam Unifi supportnak ticket-el, beraktam nekik a nem tudom milyen legenerált fájlt is meg képernyőmentéseket. Kiváncsi leszek.

    Egyébként csak Protect-et hogy lehet újratelepíteni?

    [ Szerkesztve ]

    joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

Új hozzászólás Aktív témák