Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HaaS

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #245 üzenetére

    Dehogy, bátyó, az a co-op, hehehe... lehet többen (max 8 tán) együtt tolni neten. Ez a co-op van hét részre osztva. frame>24-gyel nyomtunk egy sort, de nem mentünk bele a céhekbe (sem).

    Két serialt kapsz az alapjátékhoz is, az egyik az aktivációs kód, a másik egy ingame item (nálam egy kalapács volt, a játékból érhető el az Enter Key menü), gondolom az lesz a két szám. Royalhoz van még egy pár bonus item...
    Multihoz megint csak ingame kellett fiókot létrehozni... szerintem ahhoz is az első, aktivációs kód kellett, de gondolom azóta rájöttél, hogy mi micsoda..

    nyomottfos = agyonreklámozott gyenge játék
    legyenmárvége = ha már elkezdtem, be kéne fejezni

    Lótanács: 1.2 patch után gazdagabb lesz a menü, grafika fül különösen. A játék opciókban szerintem nagyon érdemes átállítani a inventory item icons-t smallra. Na és persze hardon kell indítani:D!

    frame>24: Jameg, a manuál nézegetése közben (ha már végre kézben lehet tartani, megnéztem), érdekes dolgot olvastam: az a village amit multiban vehetsz 10 rugóért az valamilyen rts-szerű(!!!) faluépítgetős-védős játékot indít, de többet ne kérdezz, mert nem próbáltam, nem is kerestem rá...

    [ Szerkesztve ]

    "a sárkány is csak ember" - oxox

Új hozzászólás Aktív témák