Keresés

Aktív témák

  • Wick

    csendes tag

    sziasztok!ű
    ez egy felettébb érdekes téma (előszőr írok ide, kb. 1 perce regisztráltam úgyhogy ez nekem csak érdekes lehet) :)
    nos... nemtudom mire mentek a hozzászólásommal de van 1 ismerősöm akinek szintén ilyen hozzáférése van, és körülbelül alíg tudja használni mert mindíg rossz. a szerelő szerintem már puszipajtás és csengetés nélkül jön be miután jáccott 1 kicsit a kutyával... lehet hogy ez egyéni probléma nála de lehet hogy nem!apropó játék... talán van itt valaki aki tud nekünk segíteni.. :) biztos van.
    szóval nemrég jáccani akartunk a neten és ugye ehez be kellett állítania a szerverfigyelő progilyát... nem ment neki hát felhívott... elmontam neki mit tegyen de kb. 2-3 perc dumálás után a klasszikus modemes internethangot hallatta a telefon majd végleg megszakadt a vonal... persze nem 1 szer próbálkoztunk... folyamatos kudarc. mit gondoltok?ennyire bekavarna a telefonálás és a netezés 1 szerre? vagy ez tényleg csak egyéni probléma?

  • Wick

    csendes tag

    aham...
    köszönöm az információt... (nem tudom megállni, hogy nem mondjam meg, hogy tudtam hogy nem lehet 1 vonalon netezni és telefonálni) :) szóval akkor a turboISDN 1ik hátrányaként felsorolhatjuk, hogy nagy terhelés mellett nem lehet telefonálni... (márha ez tényleg nem egyedi probléma) azthiszem ez elég nagy probléma lenne, mivel szerény véleményem szerint az isdn talán legnagyobb előnye hogy a net nem terheli a telefon vonalat. persze ez lehet hogy csak a saját meglátásom... :)

    üdv. MINDENKINEK!!!

Aktív témák