Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zero666

    csendes tag

    a pcx oldaláról összeraktam egy gépet és most vagyok a rendelés előtt de még azért leellenőrizném ezt az összeállítást, kinek mi a véleményre róla. A gép játékhoz kéne.
    Ebbe a processzorba van integrálva egy GPU és alaplapi integrált VGA is, állítólag ezzel is lehet játszani. Kérdésem lenne, hogy ebben az összeállításban a proceszor órajelét teljesen ki lehet használni, ugyanis viszonylag magas, 3,9 GHz... Másik kérdésem, pedig ha az ember jobban meghajtja a gépet, akkor lehet, hogy ilyen órajelnél a a cpu túl fog hevülni?
    És ezt a konfigot mennyire lehet a későbbiekben bővíteni? mert hallottam hogy bizonyos hardvereknél már be van határolva, hogy a gépbe milyen típusú új alkatrészeket lehet venni, ha esetleg az ember egy-két dolgot kicserélne benne a későbbiekben.

    AMD A8-Series A8-6600K processzor

    FSP HEXA 500W tápegység

    Crucial 4GB DDR3 1600MHz CT51264BA160B memória 36 hó gar.

    Gigabyte GA-F2A88XM-DS2 alaplap 36 hó gar.

    Gigabyte R7 260X 1GB DDR5 OC GV-R726XOC-1GD videokártya 36 hó gar.

    Kolink KBV2U08 fekete-kék billentyűzet + egér 12 hó gar.

    M-Tech FM12A-BK BLUE számítógép ház 12 hó gar.

    Samsung SH-224DB/BEBE fekete OEM DVD író 24 hó gar.

    Toshiba 500GB 32MB SATA3 DT01ACA050 merevlemez 12 hó gar.

  • zero666

    csendes tag

    válasz darál0w #41752 üzenetére

    ha egy új VGA-t vennék bele a későbbiekben, egy komolyabbat és később kicserélném a processzort, akkor így ez a konfiguráció mennyire tudja kihajtani a hardverekből a max teljesítményt
    másik kérdésem: úgy tudom, hogy ha a processzorba is van integrálva APU, akkor ha később veszek egy normál VGA kártyát, akkor meg tudják osztani a teljesítményt vagyis a processzorba integrált VGA sem fog kihasználatlanul maradni. Ez tényleg így van?

Új hozzászólás Aktív témák