Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DENON

    tag

    válasz nyker007 #621 üzenetére

    Annyit tudok,hogy majd itt a nállam okosabbak segitenek,de elvileg neked majd a vga freqvenciát nem kell állítani mert nem bántja a lapod,nekem is ilyen van onnan tudom.
    Mondjuk ha csak annyit akarsz tuningolni mint én,mivel a procink is hasonlo :D akkor BIOS ban Advanced fül/JumperFree Configuration alatt találod majd a főbb tuningolni valót
    Azon belül az AI Overlocking ot ha Manual ra állítod ott megnyilik majd a proci,ram órajele meg még egy két adat,és a feszültségek.
    A CPU frequency nél tudod a processzort huzni ami valószínű neked is 266*8 alaphelyzetben.Nekem feszültség emelés nélkül elment 400*8 ig,arra figyelj hogy mikor a proci fsb-t emeled a memoria is emelkedik vele eggyüt ott van alatta közvetlen ,biztos megtalálod,és mikor ugy dőntesz hogy jó,előtte állitsd vissza a memot nehogy baj legyen.

    Most az alapbeállításod valószínű CPU FSB 266*8 RAM 800 ha felállitod 300*8 ra a RAM 900 on lesz.Ekkor fogod,és a RAM ot vissza teszed 800 ra és akkor már lesz valami kis sebbeség javulás.Ha 400*8 ra állítod akkor a memoria 1200 on lesz,akkro is vissza kéne állítani sztem 800 ra,azt majd a többiek elmondják ha ezen kihül szeretnél még valamit huzni hogy hogy kell,én igy csináltam és megy a dolog.Remélem segitettem.

    Elnézést a hozzá jobban értéktől,ha valamit nem pontosan irtam le,de ez is kis segitség,és hátha könnyebben megtalálja a dolgokat a biosban ha másra nem is erre jó volt a hsz-em.

  • DENON

    tag

    válasz nyker007 #635 üzenetére

    Elvileg lehet,de nekem valamiért nem megy,ahoz még mást is kell csinálni gondolom,és ahoz nem értek,majd segitenek a többiek.(Az mondjuk nekem se jönne majd rosszul)
    Majd irj be valami eredményt hogy,hogy sikerülnek a dolgok.

Új hozzászólás Aktív témák