Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Memora

    senior tag

    válasz kételkedem #129 üzenetére

    Sajna arra nincs pénzem, hogy a hálózatot rendbe tetessem, éppen e helyett szeretnék valamilyen eszközt vásárolni, ami megvédi azt a pár drága, és kényes elektromos szerkezetet, mint pl: a TV, PC, stb.

    A "kis sercegés, és a csillár fénye" sajnos bejátszik, főleg, ha pl: egy másik szobában éppen lekapcsolják a lámpát, stb. A gond az, hogy ilyenkor a PC-re kötött hangszóró is kiad magából egy pillanatra egy pattanó hangot.
    Szóval erre kéne valami megoldás, valami feszültségstabilizáló, vagy nem tudom.

    A konnektor megbontásával én inkább nem próbálkoznék, de éppen most cseréltettem ki valakivel a szobában lévő aljzatot, majd megkérdezem tőle, hogy földelt volt e (persze nem lett jobb, sőt, inkább roszabb)

    Most egy másik szobából, hosszabbítóval átvezetve kapom az áramot, viszont sajnos már arról is elkezdett kicsit "pattogni" a hangfal)

    Egyébként kb max 20000ft-ot szánnék rá, annyiból vajon ki lehet hozni megfelelő védelmet?
    Nekem egyébként innen: http://www.argep.hu/main.asp?suche=tulfesz%FCltseg&sort=preis- az első 3 "tetszett" (külsőre :)) ), de nem tudom milyen paramétereket kell nézni, hogy pl elbírja a TV-t, PC-t, PS-3at, monitort, hangfalat, stb)

    Fancy quote placeholder

Új hozzászólás Aktív témák