Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • t72killer

    titán

    LOGOUT blog

    válasz andor80 #27624 üzenetére

    Amikor már napi 300 halottnál tartasz, akkor nem mész semmire sem a nép fegyverrel oltáshoz terelésével úgy, hogy az oltás az első dózistól kezdve 3-4 hét múlva kezd egyáltalán hatni. De egyébként amikor az ominózus napi 300 halottnál jártunk, egy cseppnyi oltóanyag se várt üresben, full kapacitással oltottak mindent = egyetlen plusz embert nem tudott volna bezsúfolni az oltási kötelezettség.

    Azóta meg nyugi van és lassan a benzinkúton is lehet mRNS-t tankolni, miért ne választhassanak az emberek?? Sőt, ha valaki mixelni akar, mert valahol azt olvasta, hogy pl az AZ-Pfizer kombó, vagy Szputyin-Pfizer kombó az aduász és szerencsésen kivárta, miért ne kaphatna olyat? Félwaxerként a vakcinabőségtől számítva akár a 12hetes várakozási idő mellett is már full Pfizeres lehetnék, úgy, h nem kaptam el/családba se jött ez a nyavaja. Mostmár sztem kivárom az AZ D-Afrikaira fejlesztett cuccát és az lesz az első köröm + a folytatni is nyugisan fogom.

    [ Szerkesztve ]

    30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

  • Csatravi

    senior tag

    válasz andor80 #27624 üzenetére

    " A többi oltásnál sem jellemző a márka szerinti cherry picking."

    Ne keverd össze a márkát meg a technológiai különbséget!
    A többi oltásnál nincs ekkora technológiai különbség. A legtöbb oltás esetben több gyártó de azonos technológia amit használ. Itt meg pont nem gyártó hanem technológia a lényeg amiből választhatsz. Nagyon nem mindegy!
    Kínai termékben meg akkor bízok majd ha annak minőségét, gyártástechnológiáját, hatását mások is leellenőrizhetik, dokumentumokban rögzítik. Multik is úgy gyártatnak Kínában, hogy a saját minőségellenőreik felügyelik a termékek minőségét. Az a Kínában gyártott termék ami ezen az ellenőrzésen kívül esik az nagyrészt olyan is.

    "Kinek mi adható azt adni. Nem deviáns beteg elmeként nekem a piros kell nekem a kék nekem a zöld ami most megy."

    Be is adták volna a daganatos előzményekkel, vese és egyéb bajokban szenvedő 8X éves betegnek a Sinopharm vakcinát. Még jó hogy a deviáns beteg nem fogadta el.

    [ Szerkesztve ]

  • balojazz

    aktív tag

    válasz andor80 #27624 üzenetére

    Nem felelőtlenség, és egyik hatásosság nem egyenlő a másikkal. Plusz nehogy már a rohadt politikus vagy a becsicskáztatott dokijaik döntsék el, mi kerül a vérembe. Majd azt én eldöntöm. Még hogy kínai (vagy később magyar), csak az kéne!

    Soha nem voltam trafikban. Soha nem fogok bemenni. Mindig gőzölni fogok.

Új hozzászólás Aktív témák