Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz sipi700 #23119 üzenetére

    Fél tízkor? Kivilágított pályán? Úgy okés, akkor már elég jó idő van nem olyan kellemes mint hajnalban de jó.
    Ez a lassan 2 év sokaknak "kuka" de érdemes a pozitívumokat nézni - hogy többet lehettél a családdal - és előbb utóbb ezen is túl leszünk, a végtelenségig nem mehet ez sem.

    Talán Pfizer-nél volt az, hogy az oltás után közvetlenül óvatosan a nagyobb terheléssel mert az arra fogékonyaknak szívizom problémája lehet. Az arra fogékonyaknak még terhelés nélkül is előjöhet de jobb nem feszegetni a határokat legalább pár napig ez volt az ajánlás.

    Én túlestem rajta már mire jött az első Pfizer nem éreztem semmi különöset az oltás helye egy kicsit érzékeny volt de csak ha az ujjammal direkt megnyomtam a helyét. A másodikat egy csütörtök délután kaptam hőség volt, és másnap pénteken délelőtt is hőség volt nekem meg izomláz szerű érzésem mint ha előző nap nagy fizikai aktivitáson estem volna át aztán délre kb. elmúlt és délután volt egy kis dolgom a közeli városban úgyhogy biciklire pattantam és letekertem - összesen oda-vissza - kb. 45km-ert, túléltem.

Új hozzászólás Aktív témák