Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyick

    őstag

    Nekem nettó 1 óra 15 perc(oltással+várással együtt) volt a mai action.kb 20-25 méteres sor egy somogyi kisváros oltopontján.Én azt gondolom ez nem sok idő,azt lehet mondani gyorsan ment.Modernát kértem.Áprilisban illetve júliusban kaptam astrát(akkor még 3 hónapra adták).Ajtóban kötelező kézfertötlenítés/hőmérés.Én vittem nyilatkozatot de érdekes módon ott ki kellett tölteni mégegyet(bár nekem csak a fejlécet) ami ugyanolyan volt mint amit vittem,ezt mondjuk nem igazán értettem miért.De jó hogy vittem mert előbb sorra kerültem mint az elöttem állok akik nem vittek semmit.A hölgynek aki kérdezte melyiket kérem mondtam hogy a modernát és ilyen kicsit flegmán/kétkedve visszakérdezett hogy "a modernát?" .Ezen még gondolkoznom kell ez miért volt.A legtöbb ember ott pfizert kapott,lehet azért.Utánna ezt a papirt egy orvosnak kellett odaadni aki nyomott rá egy pecsétet,visszaadta majd ezzel lehetet menni az oltásra.Ott odaadtam egy növérnek az oda kiabállt a másiknak hogy "moderna lesz,egy egész mert astrát kapott korábban :) " .Úgy beadták hogy nem is éreztem semmit.
    Az kicsit furcsa volt így utólag belegondolva hogy a korábbi oltási papirokat nem is kérték és nem is ellenőrizték milyet kaptam korábban csak bemondásra elhitték.

Új hozzászólás Aktív témák