Új hozzászólás Aktív témák

  • Z.É.T.

    őstag

    válasz bigdady #19118 üzenetére

    Nem, dehogy, szerencsére. (néhány évig járványstatisztikához volt vékonyan közöm még a 90-es években, már akkor sem volt ritka a lefelé "kerekítés") Már írtam, de a teljesség igénye nélkül: először is nagyon nagy és ahhoz képest összetartó, vagy inkább egymással kapcsolatot tartó a család, alaposan szétszakítva területileg országosan is, de Felvidék, Erdély, aztán sétpriccelve Svédországtól Kanadáig mindenfelé. A családban sok orvos is. Aztán: rengeteg különböző meló. Fodrászkodás, online marketing, televíziós produkciók, közszereplők mellett is dolgoztam, fesztiválokon is, rengeteg zenész haver elektronikus zenében, pop-rockban, hazai és nemzetközi vizeken, de komolyzenében is néhány, meg persze az éjszakai életből is maradtak haverok. Szerveztem önismereti táborokat, barátom OGYÉI-s, családtagja főmufti volt korábban, de maradt néhány ismerős 2 éve elhunyt egyetemi prof társaságából, van laboros havercsaj, van tanár-természetgyógyász barát, ja, dolgoztam audieszköz forgalmazóként, besegítettem több hazai hifi-fejlesztőnek, ezen körökben is szert téve néhány cimborára, egy időben jártam a hazai ökofalvakat (cikk és interjúsorozatot tervezve wannabe újságíróként), van haver, aki alapítója is volt ökofalunak, segédkeztem könyveknél (táplálkozástudományinál is) mozifilmnél, tagja voltam "ezoterikus" köröknek (boszniai piramisok ásatásánál), van barát világhírű író asszisztenseként, ismerek néhányat a hazai egészségbiznisz szélhámosai közül, részt vettem néhány "természetgyógyász" rendezvény szervezésében (ezek között párat ma konteós-fesztiválnak mondanám :D ) volt amatőr küzdősportos múltam, vannak itthon és nyugaton karriert csináló labdarúgó cimborák, volt szövetségi kapitány családi barát, vannak politikai pályán ismerősök, van EP-nek dolgozó, eü-s és nemzetközi bűnügyekben szaktolmács barát, meg még hosszan sorolhatnám, de a lényeg, hogy elég vegyesen mindenféle ember szerte a világban és jó "kapcsolattartó" vagyok, a járvány alatt ezres nagyságrendű emberrel társalogtam közülük. Abszolút szerénytelenül állíthatom, hogy érzésem szerint megfelelő rálátásom van a járvány szinte összes területére és vetületére, csak nagyon nem szeretek nyilvános fórumra bennfentes infókat hozni, mert maga a bennfenteskedés is taszít és nem a GDPR miatt, de senkinek nem akarnék rosszat, ha véletlenül túlzottan felismerhető lenne a forrás.

    a saját tapasztalatom alapján nem zárnám ki ott sem a covidot. Húgomnál nem tudom, mert elég komoly veszekedéseink voltak a járványról a konteó-idióta férje és annak családja miatt, amikor elkapták megegyeztünk, hogy elássuk a csatabárdot és nem beszélünk a covidról akkor sem, ha valami szövődményük lesz. Csak anyunktól tudom, hogy gyógyszert írtak fel rá és 2 havonta jár kontrollra... és felajánlottam, hogy ha segítségre van szükség, szóljanak, de nem akarok beszélni róla, mert csak dühösen "én előre megmondtamozni" tudnék. A CFS-em miatt igyekeztem meggyőzni őket korábban, hogy legyenek óvatosabbak... No, hirtelen ennyi, nem szeretnék ezekről többet, ennyire sem szerettem volna terhelni a topikot ezekkel, de rendkívül frusztráló, amikor a mainstream és/vagy "alternatív" médiából, meg a néhány tucat emberből álló mikrokörnyezet alapján von le valaki következtetéseket és azt tényként kezelve, lekezelő stílusban osztja az eszet :D
    Elnézést mindenkitől, ha néha kissé arrogánsan kommunikálok, nem szándékos, csak néha elpattan a cérna. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák