Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    Sziasztok.
    Gazdaságot nem sikerül stabilizálnom, mindjárt az elején. Flat small térkép, easy fokozat, 1850.
    Mondom, mi a gondom.

    Próbáltam több irányból megközelíteni a kérdést, most utoljára, személyszállítással kezdtem, bár ebben sem vagyok egészen biztos.

    Kinéztem, két közeli várost, ami aránylag egyszerűen összeköthető. Később egy harmadikait is belevettem. A városi tömegközlekedést úgy oldottam meg, hogy egy útvonal egy irányú, tehát az úttest jobb szélére került a buszmegálló, és megy egy kört a szekér, a színek között. (zöld/kék/sárga) 3 vagy 4 megálló egy kör, és 2 útvonallal kezdtem.
    Általában veszteséges.

    Ezt megcsináltam 2 városban.

    A két városhoz letettem egy-egy pályaudvart (személyszállítás) és innen vonatot indítottam. Ez nyereséges, de nem hoz annyit, hogy elkezdjen felfelé menni a lóvém, mert mire beérnek a szerelvények az állomásra, többet levon hó elején.

    Három várost kötöttem össze, egy vágánnyal, és így ment a vonat 1-2-3-2-1 rendszerben. Később, ezt két vonatra cseréltem, 1-2-1 és 2-3-2 rendszerben.
    Nyereségesek, de az összpénzem folyton fogy.

    Ezen felül, vannak ipari vonalaim, pl olajat viszek finomítóba, innen egy másik vonallal a műanyaggyárba, benzint a városba ... stb.

    Az lenne a kérésem, hogy jó lenne, ha valaki belenézne, és feltárná a hibáimat, ha van erre valamilyen mód.
    Ha kell szúrok be képeket a chartjaimról, vagy adok mentést.
    Szeretnék rájönni, hogy mi nem stimmel, az összeállításommal.
    Köszönöm, ha időt szakítotok erre. :R

Új hozzászólás Aktív témák