Új hozzászólás Aktív témák

  • Protezis

    őstag

    Megjött a Kensington TB550, kb. fél órája használom.

    Egyelőre nagyon pozitív, nem számítottam ilyen jóra. Az összehasonlítási alap egy Logitech M570, amit 11 éve használok.

    A felülete matt, számomra megnyerő. Nagyobb, mint a Logitech. Mivel jobban meg van döntve, kényelmesebb a kéztartás. Az USB dongle, valamint a 2 Bluetooth közötti egyszerű váltás szuper. A görgője sokkal jobb, nem gumis, hanem fém(es), a görgetés közbeni megállás/kattanás sokkal pontosabb, precízebb. A görgő bár dönthető, ellen kell tartani, különben az egér elmozdul az asztalon. A golyó nagyon jó, szépen siklik. A Logitechen a mutatóujjam ujjbegye pont a két extra gomb közé esett, a Kensingtonnál sajnos távolabb. Így ha a közelebbi gombot akarom megnyomni, akkor jobban be kell hajlítani az ujjam. A gombok kicsit hangosabbak, igaz a Logitechen sem gyári kapcsolókat használok már sok-sok éve, hanem japán Omront.

    MacOS alatt vagyok BT-vel csatlakozva, majd lehet kipróbálom Windows/Linux alatt is. A BT egyáltalán nem laggol.
    A gyári szoftvert még nem próbáltam, 30KB/s sebességgel töltődik, ez viszont szörnyű.:Y

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák