Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    Így van, ahogy írjátok, ennyit erről! Vicc az egész! Pár hónapja volt egy cikk, ahol írták, hogy nyugdíjazza az MS. a 8.! generációs cpukat, mert már elavultak! :U
    Egy alap i5-ös verziója is megeszi reggelire, az én mostani i7-esemet, pedig ez is elég még mindenre a mai napig, de akkor is kuka a 8. gen., mert elavult...
    Hát hogy a viharba ne!
    Én nem tudom, azt hiszik ezek a marhák, hogy az emberek ugyan úgy cserélik a komplett rendszert 2 évente, mint mondjuk a telefont?!

    Kijöttek egyébként az új minimális gépigénnyel, ami szinte ugyan az lett, mint most a Win 8-10 esetében és ingyenes frissítésként jön majd a rendszer a Win 10 tulajoknak, amit egy jó hónap múlva tesznek elérhetővé az update-n keresztül. Hát nagyon kíváncsi leszek rá, hogy megjelenik-e majd nálam a frissítések közt!
    Ha nem, majd esetleg megpróbálom egyénileg feltenni, egy reinstall során, aztán meglátom, úgy megy-e.
    Ha nem, akkor vissza a 10-es, de hogy nem fogom még a gépet cserélni, az tuti! Ilyen árak mellett, az most anyagi öngyilkosság lenne! :)
    Mivel én hosszú távra tervezek a géppel, így minimum egy GTX3060-at kéne vennem, ráadásul én jó ideje csak intelben gondolkodom ( igen tudom, ez van ) szóval kéne 10-11. generációs i7, meg legalább 32gb ram is, ha már ugye, meg nyilván új alaplap és akkor már lehet cserélni kéne az 550-es tápomat is...
    Na most ez alsó hangon több, mint fél millió ( bőven ), ennyit meg nem ér számomra a Win 11. legyen bármilyen jó is!

Új hozzászólás Aktív témák