Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    válasz suste #42194 üzenetére

    köszi a választ!

    DMA? (visszakerestem) Ez az átokszó? :))

    Nekem még régi OpenWrt Backfire 10.03 van a routeren

    A tapasztalat hasonló mint nálatok, bár most 5 órája volt áramtalanítva és azóta nem látok a logban dma-t. Bár most a net sem szakadt, illetve a router sem fagyott le. Nálam képes a router is lelőni, nem csak a wifis rész haldoklik hanem a teljes cucc lefagy. és akkor nyilván utánna a logban már csak a sikeres bootot látom..

    Az androidos wifi scanner szerint most átálltam az 1es csatornára (2412ghz), ott éppen csak látszik egy de terhelt mind (társasház)

    802.11 g+n 20mhz

    laptop integrált cucca: Intel Intel(R) PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
    ez is rajta van a fekete listán? Vagy lehet hogy az androidos telók verik szét? [sgs 3mini, sgs mini1, desire Z]

    Megoldási javaslat? Vagy legalább javulást jelent valamelyik újabb fw? [hogy legalább a router ne haljon meg, és asztaliról lehessen rebootolni, ne kelljen asztal alá menni áramtalanítani]
    gyári fw-el is csinálja?

    más: milyen webcímet írjak be a "System - system - Time Server (rdate)" mezőkbe Luci alatt hogy legyen pontos időm? mint látjátok nagyon nem jó jár.?
    Apr 6 01:18:26 OpenWrt user.notice rdate: Failed to sync with ptbtime1.ptb.de
    Apr 6 01:18:26 OpenWrt user.notice rdate: Failed to sync with ac-ntp0.net.cmu.edu
    Apr 6 01:18:27 OpenWrt user.notice rdate: Failed to sync with ac-ntp0.net.cmu.edu

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák