Új hozzászólás Aktív témák

  • draco31

    veterán

    Hello!

    Nem is tudtam, hogy van külön topicja. Akkor hajrá:
    Egy ilyen routerem van, és van egy baja. Legfrissebb fw van rajta, hozzáértő sok éves tapasztalattal bíró ember állította be. Előtte én állítottam be, a hiba mindkét esetben fennállt, ami a következő:
    mindennel rendesen kommunikál, csak az androidos telefonokkal nem. Működik minden, csak a Play-en nem jönnek be a képek, youtube-nál a kis ikonképek, és hasonló hibák. Az oldotta meg a dolgot, hogy a telefonban fix IP-t adtam meg. Van az egyik szomszédomnak egy TL-WR740N, a probléma ugyanez. Másik routerrel semmi gond, egy korábbi G-sel. Elhoztuk hozzám, beállítottuk, minden tökéletes. Szóval nem a szolgáltatóm a ludas. 5 különböző android rendszerű telefonnal volt kipróbálva már, volt egy amelyik főzött romos, a többi gyári állapotú. Az én routeremmel és a TL-WR740N-es routerrel is ezt csinálják. Fix IP-vel minden oké. Más routerekkel nincs gond, nem kell fix IP-t megadni a telefonban, hogy jól működjön. Valami szériahiba, vagy mi ez? Végülis működik, csak kicsit zavaró, bosszantó a dolog.

    ASUS S14 S410U /\/\ Xiaomi Redmi Note 12 pro 5G /\/\ Switch Lite /\/\ Amazfit T-Rex Pro /\/\ Blitzwolf BW-FYE15 /\/\

Új hozzászólás Aktív témák