Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz kali #1959 üzenetére

    Igen pár fal, szekrénysorok vannak, de szerintem itt más lesz gond.
    Másik routeres, wifis topikikban korábban futottam pár kört, de konkrét megoldást nem sikerült találni. Elvileg környező wifikkel nem akad össze, szomszéd, másik csatornán van (most gyenge a jel, de ált.69-8x dBi között mozog), illetve próbáltam váltogatni, fixre állítani (1), de egy idő után mindig előjött újra a probléma.

    Torrent meg ilyenek elég ritkán mennek, ha nem, akkor is fen áll a hiba, ha ment, akkor volt, h "lecsapta" a wifit. Eszköz max 2 kapcsolódik rá (2 db noti), v még + 1 teló, de az ritkán.
    Arról hallottan, h ha van 2 db router, akkor azok " fel tudják erősíteni egymást", meg vannak jelsokszorozók - repeater, de addig nem akarok venni, amíg nem tudom, a hiba pontos okát, pl. ez a "korlátozott kapcsolat".

    :R

    (#1960) trance89: nem is tudtam, h van ez a 3 . féle is, legyel nyelv, v mi a fene?. Ez csak egyfajta végső lehetőségként ajánlod, vagy konkrétan hozott javulást azoknak, aik enyémhez hasonló problémával küzdenek?
    Gondolom, ha nem válik be, utána visszarakható a gyári firmware (legújabb mehet, v sorban) :F

    :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák