Új hozzászólás Aktív témák

  • Claude Leon

    senior tag

    válasz Laca0 #1616 üzenetére

    Bocsánat, nem figyeltem, úgyhogy kicsit későn válaszolok.

    Talán már rájöttél közben, hogy hol hibás a fordított megközelítésed.

    MAC szűrés arra volna, hogy maga a router ne foglalkozzon a nem kívánt eszközökkel (valahol errefelé írták mások, hogy ez sem nem mindig hatásos), nem pedig az esetlegesen hallgatózó eszközöknek rontaná a vételét
    Mint bújócskázáskor, akinek bújni kellene, becsukja a szemét, és hangosan gondolja, hogy akit én nem látok, az engem sem lát?

    Mindenesetre a kikerülő rádióforgalom vételéhez elég az adott protokollnak megfelelő készülék, aki végighallgat adott időszakban és frekvencián mindent, közben folyamatosan mentheti is, későbbi elemzések céljára.
    Ha ezek az adatok nem kódoltak, akkor ebből pontosan tudni fogja a hallgató, ki kinek, mikor mit üzent.
    Hát ezért kell becsomagolni a dolgot (eddig állítólag a wpa2-t még nem törték), hogy más ne tudja, hogy a résztvevők mit üzentek, az, hogy ki, mikor, még így is követhető.

    (#1674) kovadam1: Pedig ez elöregedés gyanús, én a külső táppal kezdeném a próbákat(csere esetén mi a helyzet, ha változatlan, akkor lehet méregetni a router kondikat, becsúszhatott gyári hibás )

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák