Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    Na hát vettem egy ilyet az asztalimhoz, a Telekom 1000-es optikás net és a kétsávos Wifi már betett az öreg csotrogány TL-WN821N-nek.

    A kütyü Windows 10 alatt nem ismerődik fel, de USB meghajtóként mutatja magát és rajta a telepítő, ami felteszi mindennemű extra sallang nélkül a drivert, kicsit vártam és hopp, lett Wifi menüpont jobblent, felmásztam vele a Telekom router-re és 1 téglafalon át hoz stabilan egy 550-650 közötti Megabitet mindkét irányban.

    Klassz.

    - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

    Átmentem Debian Linux-ra (testing-en vagyok), hát nyilván lsusb-n kívül se kép se hang.
    Ezt a leírást (és az alul lévő DKMS módszert) kövesse mindenki, aki Linuxos, ajánlom.

    (Nyilván aki még jobban ért hozzá, a sima github linkről már tudja, mit kell csinálnia).

    Linuxon csak AC-nak jelzi a rendszer is és a driver is kevesebbet tud, úgy 300-400 között váltakozik, mikor milyen, de ez is bőőőven nagyon jó nekem. Gondolom, majd lesz újabb frissítés a driverre, szerintem ilyenkor az AX nem is megy, csak AC-ként látja-kezeli a Linux, nem tudom..

    De nagyon jó kütyü, megmentett most kb.

    Stabilnak stabil, gondolom sokat segít, hogy ki lehet hozni a gépház mögül (ami ugye fém és leárnyékolja) és így az asztalra feltéve + 2 antenna is rajta, elég penge a többi, lent lábnál a gépbe bedugós dongle-höz képest.

    AJÁNLOM mindenkinek. :K

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

  • Dißnäëß

    veterán

    Oops, kérnék szépen egy modit, hogy tegye át a Hálózat/szolgáltatókba.
    Köszönöm és elnézést.

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák