Új hozzászólás Aktív témák

  • Petronas16

    csendes tag

    Sziasztok!

    A soraitokat olvasva annyira, de annyira hülyének érzem magam ehhez az eszközhöz...de azért remélem tudtok nekem pár tanácsot adni.
    Vettem én is egy ilyen C5-öst amivel a következő feladatokat szeretném ellátni:
    Stabil internet wifin egy csomó eszköznek (2 Tab3; egy galaxy teló; egy BB Q5 teló; két laptop, 2 smart tv és egy TL-VA701 ND access point-on keresztül egy DVR (client mód)
    illetve az usb-re rádugott HDD és a telók tartalmát szeretném megosztani a tévékkel és a laptopokkal (win7).

    A státuszok a következők:
    - a 2 Tab3 a gyári alap FW-rel 5GHz csatlakozott a FW gyári frissítése után már csak a 2,4-et látják.
    - a BB-t sikerült a hálózatba kapcsolni a samsung telót nem látja semmi
    - a két tv látja a hdd-t működik szuperül (az egyik kábelen a másik wifin csatlakozik)
    és itt jön a bajom:
    a két laptop hiába része az otthoni hálózatnak nem látja a hdd-t illetve egy valamilyen media playerrel sikerült egyszer a fájlokat megtalálni,de azokat nem játsza le, mindig valamilyen hibára hivatkozik.(kodek packot raktam)
    Egyszóval szeretném a laptopokról úgy elérni a hdd-t mintha kábelen lenne csatlakoztatva. Másolni, filmet nézni stb.
    Én rontok el valamit?Vagy valami rosszul lehet beállítva a routerben? vagy a számítógépekben?

    A C5 USB beállításánál látszik a HDD, a számítógép hálózati megosztási központjában már nem, csak a router.
    Kérlek segítsetek, ha tudtok.
    Nagyon köszi. P

Új hozzászólás Aktív témák