Új hozzászólás Aktív témák

  • sunpower

    tag

    válasz Intruder2k5 #3991 üzenetére

    El is indul a lemez, nincs azzal gond! Csak szerintem a sok leállítás-elindulás nem igazán tesz neki jót.
    Ezért szeretnék olyan megoldást hogy ne álljon le a lemez, tehát "életben tartani". Az utolsó adatmozgástól indul a 10 perces visszaszámlálás (amit nem lehet módosítani ennél az Asmedia 1053-as chipnél), tehát 9 percenként valamit molyolni kell rajta.

    (#3988)beleszólok:
    A sync működése oké. Ha jól hámoztam ki a touch mindig ugyanazt írja felül, akkor a lemez mindig ugyanazon részére fog írni? Ha ezt 10 percenként megteszi, nem gáz?

    (#3989)Intruder:
    Igen, ezért vettem és van is rajta torrent (kb. 3,3TB), de sokszor van olyan, hogy abszolút nem kell seedelni senkinek. Ha seedel, akkor oké, de ha nics seed, akkor fájlművelet hiányában leállítja magát (10perc után).

    (#3990)Akom:
    Elképzelhető, mert többféle chippel szerelik ezt a típust. Asmedia 1051, Asmedia 1053 vagy Jmicron.
    A 1051-esnél ki lehet kapcsolni ezt az időzítést (vagy gyárilag ki van), de a 1053-asnál nem. (Rackekkel foglalkozó fórumon írták többen is, amikor rákérdeztem.)

    Köszi mindenkinek, megpróbálom a sync-et.

Új hozzászólás Aktív témák