Új hozzászólás Aktív témák

  • Intruder2k5

    MODERÁTOR

    válasz Zol77 #193 üzenetére

    Szia!

    Nekem félig meddig egy kicsi van, de sajnos nem közeli, csak távoli... Ez annyit jelent, hogy bár nekem nincs ilyen vasam, de egy ismerősnek van, amihez van hozzáférésem, mert szinte az egészet én állítottam be, és csinálgatom a mai napig is, ha akad valami rajta! Választ így sajnos mindenre nem tudok, de azt tudom, hogy stabil... A 100-as Shibby builddel a legutóbbi újraindításig ment majd 60 napot, ezalatt feltöltött több mint 2TB anyagot, és nem volt vele probléma. Bár itt rtorrent van használva, nem transmission! Erre csak egy pendrive van téve, amiről a programok futnak, a háttértárat egy nas megosztása szolgálja, így USB írás/olvasási sebességről nem tudok mondani semmit! NTFS nem ajánlott semmilyen Linux alapú routerre, ext4-et Tomato nem támogat, csak ext3-at! A terhelésre így sokat nem lehet mondani, az rengeteg mindentől függ! NTFS-el elve több, mert nem kernelszintű drivere van, de függ a torrent sebességétől is, a dlna-n játszott anyag bitrate-től, etc... De elég jól bírja amúgy!

Új hozzászólás Aktív témák