Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hesszan

    aktív tag

    Sziasztok!

    karácsonyi steam leárazásban vettem meg, azóta egyedül felmentem lvl30 tier5ig, kezdő és tudatlan vagyok sajnos, bár hétvégén PH playground discord-n találkoztam pár segítőkész játékossal és 3-4 órát játszottam velük, mondtak jópár dolgot, talán egyszerre egy kicsit sokat is :) illetve adtak egy csomó cuccot ami esett, lett pl +10m pénzem meg egy csomó zöld cuccom. nyilván elég nagy káosz van a fejemben illetve sok mindent nem néztem/próbáltam még pl kalibrálást nem csináltam még
    szóval a gearset-em most 270re jön ki, egy 5 elemű d3fnc szet, meg egy valami. A kérdésem az lenne hogy érdemesebb lenne-e sárga meg zöld cuccokból vegyesen 280 körülire felhúzni, hogy magasabb értékű cuccok essenek. Szóval az én lvl-em befolyásolja h mit dob?
    Lehet egyáltalán mindenből 286osokat összegyűjteni? (mi a max lvl?) vagy a meglévőt lehet fel fejleszteni?
    a fegyver sárga acr amihez a tervrajzot itten ajánlás és srácok tanácsa alapján vettem meg és craftoltam, az pl 256lett. (persze craft után 20perccel kidobta egy boss jobb statokkal, egyenlőre tetszik) 1-2 exotik fegyó esett már, a fórumban sztároltak említettek közül azonban még egy sem.
    item management: Sok sok zöld cuccal van tele a stash és nem nagyon férek. 260/270 alattikat lehet irtani? vagy minden zöld kuka ami nem CF? (CF még egy sincs) vaaagy?
    Lehet valahol látni hogy egy szettből mi van meg nekem mi hiányzik milyen szintűek? vagy erre való az xls?

    köszi a válaszokat előre is

    Sungdurung

  • hesszan

    aktív tag

    válasz arnikusz #46791 üzenetére

    szia,

    persze 100as. minden fő és mellékküldi letudva. cuccaim amiket jelenleg használok:
    vélemény? mit lehetne húzni módosítani rajtuk felfelé?
    fegyóim rakiba: midas 284 eir 279 hildr279 devil 256, tenebrea280, bár gondolom ez a mobilpáncél miatt írod a d3 bónusz.. de ilyen mobilcuccot nem használok.

    és a raktárban lévő cuccok: katt a nagyért

    Sungdurung

Új hozzászólás Aktív témák