Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz p3l9uph #52171 üzenetére

    Striker csak akkor működik, ha folyamatosan találat van vele, egyébként jelenleg DZ-ben semmit se ér.
    D3-ként még a shotis strikert is le lehet lőni, mert hiába stackeli magát, ha ki tudsz mozogni, olyan szinten esik visszafelé is a stack, hogy öröm nézni.
    Innen már nem kell túl messzire menni, hogy vajon miért is működik neki ennyire a Striker.
    De ha még nem tűnt fel nála érdekes módon minden szett működik, nincs olyan szett amiben ne ő lenne a király. A no recoil nála szerintem csak alapbeállítás, a többi meg ahogy a szett kívánja.

    Vagy pl Szombaton találkoztunk MaNHuntékkal, köztük Chaddel, annak a gyereknek olyan szépen ment a Showstopper no recoillal, hogy öröm volt nézni. Mondjuk az a kis takonypóc ritka egy büdös *******, le lett lőve, húztuk ott az agyát, hogy még csalással is szar, (lehet csekkolni a korábban berakott screent is), erre fel odajön hogy "Dögölj meg a családoddal együtt". Tudja ez a kis takony, hogy mit beszél? Ritka nagy pofája van így mikrofon mögül, de kíváncsi lettem volna, hogy f2f is ekkora huszár lett volna. Az simán lepereg, hogy D3 noobolnak, glitchhuszárnak stb. hívnak a DZ-ben, vagy jön az ííííízzzziiii, ki nem szarja le, de komolyan a szülei vajon mit mondanának erre ha hallanák, hogy egy ekkora büdös gyökeret neveltek? És akkor még megkérdezte tőlem, amikor kiosztottam, hogy miért kell ezen megsértődni?

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák