Új hozzászólás Aktív témák

  • kinghaxor

    aktív tag

    válasz wjbhbdux #694 üzenetére

    Kövezzetek meg érte de nekem ez a szint már bőven elég grafikában. Így már biztosan megveszem. És ez Xbox One. Ennél valószínűleg szebb lesz a PC-s kiadás. Számomra inkább az a kérdés, hogy milyen minőségben tudom majd futtatni a gépemen. Arról van valami infó, hogy pontosan mekkora a város területe a játékban? Van valami leírás valahol, hogy hogyan is működik a játékban a történet szál? Nem igazán világos számomra, hogy akkor lesz e egy külön single rész, vagy az egész online megy és coop-ban megy a story is? Magát a történet szálat egyedül is végig lehet majd vinni? Ez azért érdekes mert ha tele lesz a város online portyázó csapatokkal akkor nagyjából 20 méterenként kezdhetem majd elölről az egészet. Remélem lesz majd itt pár ember akikkel fixen együtt lehet majd játszani. Jelenleg úgy néz ki egy ismerősöm se fogja megvenni. Mindenki FPS fan. Diablo szérián kívül én se sokat játszottam még hasonló stílusú játékkal (az is inkább hack and slash) de maga az atmoszféra és ezek a hatalmas harcok nagyon tetszenek.

Új hozzászólás Aktív témák