Új hozzászólás Aktív témák

  • scdlsc

    aktív tag

    Sziasztok!
    Gondoltam írok egy kommentet, mert egy ideje olvasom a topikot. Még valamikor tavasszal próbáltam ki először egy free weekend keretében, de nem igazán volt időm játszani vele, meg kicsit arcon is vágott az összetettsége. Aztán év közben is volt egy free weekend és ugyanúgy jártam. Most decemberben megint free week volt és volt is időm foglalkozni vele. Ráadásul le volt árazva 15 euróra, szóval megvettem. Hát, eléggé beszippantot a játék. December 11-én vettem meg és most tartok 102 óránál. :D És nem tudom megunni! Muszáj minden nap tolni egy kicsit! Volt olyan, hogy felmásztam egy állványzatra és csak néztem ahogy megy a nap az égen és vonulnak az árnyékok a környező épületeken. :) Szóval ez volt eddig a legjobban elköltött 15 euróm játékok terén! Én speciel nagyon élveztem az összes mellékküldetést és gyűjteni való cucc felkutatását. Utólag nézve lehetett volna kicsit nehezebb is. Például a sztori vége felé, talán a Turtle Bay kerületben vagy két háztömbbel odébb lehetett feljutni az épületbe és onnan lehetett felüljárókon eljutni valami cuccért (már nem emlékszem pontosan miért). Vagy amikor az egyik vírusadatos küldetésnél először az alagsorban kellett visszakapcsolni az áramot és csak akkor lehetett egy rácsot felnyitni. Szóval nekem bejött, hogy néhol "gondolkodni" is kellett. Azt mondanám, hogy akinek a Deus Ex: Human Revolution tetszett, annak ez is tetszeni fog. Mondjuk én ott is minden szobába bementem, minden szekrényt kinyitottam, minden sarokba benéztem. Nekem kb. 90 óra volt a sztorit végigtolni, azóta már voltam DZ-ban, meg fent a kikötőben. DZ-ban még óvatosan mozgok és minden kimentésnél tombol az adrenalin az agyamban! Kézremegés meg minden van, amíg véget nem ér! :DDD

Új hozzászólás Aktív témák