Új hozzászólás Aktív témák

  • VTom

    veterán

    válasz Lifer092 #31591 üzenetére

    Meg kell érteni azokat is, akik kifejezettem PvP-zni mennek DZ-be, amire a játék csak itt ad lehetőséget.

    Ha nem tetszik, hogy lelőnek, mert éppen van egy négy fős csapat aki mindenkire lő, akkor próbálj meg szervert váltani, vagy gyorsutazz el a térkép másik felére, és ott farmolj, más megoldás sajnos nincs. A farmolásra millió lehetőség van PvE területen, küldetések, incursion-ök, UG, Survival, HVT, de PvP-re csak a DZ van esetleg a Survival. Aki fullos karaktert épített, az nem a mobok ellen építette.

    Nekem semmi bajom nincs azzal, ha lelő egy négyes csapat, mert erről szól a DZ. Persze vannak akik még pluszban parasztok is közben, de ez más téma. Ha nem csalók, csak éppen ebben lelik örömüket, legyen.
    Mi ha rouge-ok vagy manhunt-ok vagyunk, nem nézzük hogy egyedü van-e a játéékos, ha az utunkba akad, lelőjük, nem várjuk meg, míg ő lő először.

    Egyébként szerintem 200+ órával a játékban majd unalmas kezd lenni a PvE, aztán irány a DZ. :K

    (#31592) HKorn Asszem a DZ-s bandaháborókról Ákoskával tudnánk mesélni :K Szegénynek azóta sem lett meg a macskanadrágja :DDD

    (#31593) akoska07 Engem szombaton hívott be egy három tagú francia csapat, öt perc múlva már manhunt-on voltunk :D

    [ Szerkesztve ]

    Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

Új hozzászólás Aktív témák