Új hozzászólás Aktív témák

  • Brownage

    tag

    válasz Anonymus23 #16499 üzenetére

    Na jó, mondjuk, aki látatlanban előre megvette SP-stül a játékot, arra nem tudok mit mondani.
    Én 300 órányi játék után úgy döntöttem, hogy annyira tetszik a játék, hogy játszani fogok a DLC-kkel is, így megvettem az SP-t. Nem érzem, hogy most ezért én bármi + igénnyel szeretnék élni. Mint mondtad, engem nem érdekel a skin, nem akarom a vitrinbe rakni. Nem akarok semmit hozzá, csak legyen meg és várom, hogy megjelenjen. Mint ahogy tudom, hogy WoW:Legionnal is ugyanúgy játszani fogok, augban jelenik meg, de februárban már megvettem. A különbség kettőnk közt, hogy én tisztában vagyok vele miért vettem meg, engem meggyőzött, te meg elvárod, hogy meggyőzzenek, hogy neked az miért jó. Ha nem tervezel DLC-vel játszani vagy nem mindegyikkel, akkor ne vedd meg, ilyen egyszerű :) Lehet, hogy jobban jársz, mert 1. DLC után megunod a játékot így csak 3-4ezret költöttél rá +-ban a 8 helyett, lehet hogy a 3. DLC-t is megveszed és akkor egyesével ha többe került mintha SP-t vettél volna, akkor meg többe kerül. De az legyen a legnagyobb gond, hisz ha mindhárom DLC-t megvetted, az azt jelenti, hogy tetszett annyira a játék, hogy megérje játszani mindegyikkel. Így nem jársz rosszul akkor se. Mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy akar-e SP-t előre vagy sem.

Új hozzászólás Aktív témák